Ręczniki hotelowe z logo- czemu warto?

Ręczniki z logo to świetne rozwiązanie dla hoteli, ale nie tylko. Sprawdzą się także w gabinetach kosmetycznych czy centrach SPA. Przyjemne w dotyku i estetycznie wykonane ręczniki zapewnią klientom odpowiednią ochronę, higienę i czystość całego ciała. Jakie tekstylia sprawdzą się w hotelu i dlaczego warto sięgnąć po te z nadrukiem?

Czy ręczniki hotelowe powinny być zawsze białe?

Do użytku domowego często wybiera się bogato zdobione ręczniki w intensywnych kolorach i ciekawych wzorach. Modele w wyrazistych kolorach będą ozdobą każdej łazienki, jednak nie odpowiadają one na potrzeby hoteli. W łazience hotelowej najlepiej postawić na modele białe, ale także beżowe czy kremowe. Biel kojarzy się z higieną i czystością, ponadto jest uniwersalnym rozwiązaniem, które pasuje do każdej łazienki.

W branży hotelarskiej coraz częściej pojawiają się też ręczniki jednobarwne w kolorze turkusowym, pistacjowym, szmaragdowym czy grafitowym. Takie tekstylia prezentują się estetycznie i elegancko, a więc będą gustownym elementem wyposażenia pokoju. Jeżeli chcemy wyróżnić się na rynku, możemy postawić na tekstylia z nadrukiem czy haftem. Producent ręczników z logo daje możliwość nadrukowania dowolnego napisu na wybranych tekstyliach. Spersonalizowane ręczniki z pewnością spodobają się gościom, którzy docenią dbałość firmy o najmniejsze o detale.

Ręczniki z logo- dlaczego warto?

Ręcznik z twoim logo to znakomita propozycja dla małych moteli, jak i dużych sieci hotelowych. Najwięcej firm decyduje się na białe tekstylia, które pasują do każdej aranżacji wnętrza i kojarzą się z czystością. Biały kolor w tej branży sprawdza się idealnie. Białe bawełniane czy bambusowe ręczniki charakteryzują się wysoką wytrzymałością, ponadto nie grozi im spranie koloru. Aby jednak je ożywić i spersonalizować, warto zainwestować w nadruk logo czy haft.

Ręcznik z logo firmy sprawia, że tekstylia hotelowe wyróżniają się na tle innych. Goście są w stanie łatwiej zapamiętać logo i nawę hotelu. Dzięki temu buduje się u nich świadomość marki. Istnieje też większa szansa na to, że ponownie skorzystają z usługi danego miejsca. Wybór tekstyliów z logo zmniejsza też ryzyko zamiany tekstyliów w pralni i daje możliwość indywidualnej sprzedaży ręczników z logo hotelu wszystkim zainteresowanym gościom.

Spersonalizowane ręczniki- kiedy się sprawdzą?

Ręczniki hotelowe z logo przydają się w niezliczonych sytuacjach. Służą do wycierania ciała z wody, po wzięciu kąpieli czy prysznica. Ręczniki reklamowe idealnie sprawdzą się też do spędzania czasu na plaży, gdzie będą też pełnić funkcję nośnika reklamy. Można nimi okryć ciało po wyjściu z morza, czy zabrać na hotelowy basen, czy do aquaparku. Duże ręczniki da się też rozłożyć na plaży, uzyskując tym samym wygodne miejsce do leżenia. Dodatkowo tekstylia te chronią przed wiatrem i słońcem. Producent ręczników z logo dba o to, aby były one jak najwyższej jakości i sprawdziły się w każdym przypadku.

Redakcja febri.pl